Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri

Projelerimiz

Hizmet  kalitesinin sürekli geliştirilmesi amacıyla gerçekleştireceğimiz projeler;

  • Dökme Sıvı Kimyasal  Yüklerini  AB standartlarında elleçleyebilmek için çift çıkışlı yeni modern bir iskele projesini hayata geçirme çalışmalarımız sürmektedir.
     
  • Yakın bir gelecekte hizmete alınması planlanan toplamda 21000 m3  ilave kapasite sağlayacak olan 10 adet  Depolama Tankı tesisimizin hizmet çeşitliliği ve kalitesini önemli miktarda arttırılacaktır.
     
  • Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş sahip olduğu 120.000 m2 arazi ile mevcut kapasitesini büyütmeyi hedeflemektedir. Geleceğe yönelik projelerimizin gerçekleşmesiyle Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş  depolama tesisi 150.000 m3 kapasiteye çıkarak Dünya ölçeğinde bir terminal  olacaktır.
     
TEM ve Çevre yollarına olan yakınlığı  nedeniyle ülkemizin en büyük sanayi eyaleti olan Kocaeli’nde yerleşik endüstriyel kuruluşlara en kısa zamanda hammadde tedarik edebilme imkânına sahiptir. Ayrıca İzmit Körfez Geçişi-Asma Köprü projesinin tamamlanmasından sonra Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş daha büyük bir endüstriyel ve ticari alana hizmet etme imkânına kavuşacaktır.